KONST / Litografier / Färglitografi 14076051
nr 1407 6051
Siegfried Reich an der Stolpe
(1912-2001), Tyskland
Färglitografi, Signerad, numrerad 3/40. Motivet: 20x26, yttermått inklusive ram: 37x41 cm
Siegfried Reich an der Stolpe, tysk målare född 1912, död 2001.
Utrop:
500 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:36:55
Siegfried Reich an der Stolpe
Läs mer om Siegfried Reich an der Stolpe